Lt En
Pradžia E- vaistinė

Gamybinių vaistų užsakymo taisyklės

UAB „Ramunėlės vaistinė“ vykdo kartinių vaistinių preparatų gamybą (konkrečiam pacientui pagal receptą ir (arba) asmens sveikatos priežiūros įstaigos užsakymą vaistinėje gaminamas vaistinis preparatas).

Jūs galite užsakyti pagaminti kartinį vaistinį preparatą mūsų internetinėje svetainėje. Pagamintą vaistinį preparatą pristatysime į Jūsų pasirinktą Ramunėlės vaistinę.

 

Užsakymo pateikimas

Užpildykite užsakymo formą ir prisekite recepto nuotrauką arba skenuotą jo kopiją.

Vaistas bus gaminamas tik pagal Jums išrašytą galiojantį kartinį vaistinio preparato receptą.

Užsakymo priėmimas

Gamybinių vaistų užsakymai yra priimami pirmadieniais- penktadieniais nuo 9:00val. iki 16:00val.

Vaistininkas atlieka gydytojo išrašytų receptų kontrolę, vertinimą, apskaičiuoja vaisto kainą ir įvertina pagaminimo terminą.

Jeigu pateikėte užsakymą darbo dienomis iki 13:00val., per 1-2 valandas elektroniniu paštu Jūs gausite informaciją apie vaisto kainą ir pagaminimo terminą.

Jeigu pateikėte užsakymą po 13:00val. ar nedarbo/švenčių dienomis, atsakysime Jums artimiausią darbo dieną iki 16:00 val.

Apmokėjimas

Apmokama vaistinėje atsiimant Jums pagamintą vaistą.

Vaisto gamyba

Jūsų užsakymas bus laikomas patvirtintu ir perduotu į gamybą, kai apie tai Jus informuos vaistininkas elektroniniu laišku.

Užsakymo atsiėmimas

Pagal Jūsų užsakymą pagamintą kartinį vaistinį preparatą galėsite atsiimti Jūsų pasirinktoje Ramunėlės vaistinėje, pateikus galiojantį kartinio vaistinio preparato originalą. Vaistininkas Jums suteiks visą reikiamą farmacinę informaciją apie vaistinį preparatą ir jo vartojimą.

Jeigu atsiimant vaistą neturėsite recepto originalo ar receptas bus negaliojantis, vaistai nebus išduodami! 

Informuojame, kad pagaminti vaistai vaistinėje saugomi 10 dienų.

 

Svarbi informacija:

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el.paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma:

https://vapris.vvkt.lt/vvkt-web/public/nrv

Lt En