Apie mus

UAB “Ramunėlės vaistinė” pradėjo savo veiklą 1999m. Pradžioje tai buvo šeimos verslas: tuo metu įmonės steigėjai – tėvas ir sūnus docentas Juozas Vasiliauskas, Lietuvos fitoterapijos centro vadovas, ir vaistininkas Vytautas Vasiliauskas – pirmąją savo vaistinę įsteigė Elektrėnuose. Nuo įkūrimo dienos buvo rūpinamasi kvalifikuotos farmacinės paslaugos teikimu. Patys būdami vaistininkais J. ir V. Vasiliauskai savo asmeniniu pavyzdžiu mokė ir įkvėpė visą vaistinės personalą teikiant klientams kokybiškas paslaugas. Ramunėlės vaistinėse nuolat vykdomos sveikatingumo dienos, puoselėjami natūralūs gydymo metodai, sveikatos išsaugojimo priemonės. Palaipsniui vaistinių tinklas buvo plečiamas, vaistinės buvo įkurtos Vievyje, Kaišiadoryse, Alytuje, Ukmergėje, Druskininkuose, Biržuose, Pasvalyje, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir kituose miestuose.

2010-aisiais metais viena didžiausių vaistų didmeninės prekybos įmonė UAB “Armila”, Alliance Boots (UK) ir ANZAG (Vokietija) grupės įmonė Lietuvoje, įsigijo UAB “Ramunėlės vaistinė”. Tai suteikė naują impulsą bendrovės verslo plėtrai ir vystymuisi. Buvę įmonės steigėjai ir toliau dalyvauja įmonės veikloje.

UAB “Ramunėlės vaistinė” tinklas yra nuolat plečiamas, atidaromos naujos vaistinės įvairiuose Lietuvos miestuose, įdiegiamos įvairiausios naujovės. UAB “Ramunėlės vaistinė” dirbantys vaistininkai atlieka svarbiausią misiją – būdami filialų “šeimininkais” savo klientams kokybiškai teikia farmacines paslaugas. Čia visuomet laukiami iniciatyvūs jaunieji vaistininkai. Jų energija, noras ir žinios suteikia naują impulsą vaistinių veiklai.

Aidas Uždavinys
UAB “Ramunėlės vaistinė” direktorius

profesionalus_rupestis

Pagrindiniai faktai

  • Pagrindinė veikla – Mažmeninė prekyba vaistais ir medicininės paskirties produktais;
  • Vaistinių skaičius – 27;
  • Darbuotojų skaičius – 62;

Administracijos kontaktai

  • UAB “Ramunėlės vaistinė”
    Molėtų pl. 75, LT-14259 Vilnius
    Tel.: (8~5) 271 5268
    Faks.: (8~5) 273 7381

Taip pat skaitykite:

Apie mus

"Ramunėlės" vaistinių tinklą sudaro ilgametę patirtį sukaupę vaistininkai provizoriai, išlaikę tradicinių vaistinių dvasią. Plačiau »

» Prisijunkite prie mūsų (2)

» Pasiūlykite mums patalpas